Cuma mesajları 2018

Cuma mesajları 2018
Cuma mesajları 2018

Cuma mesajları 2018

Güzel bir konu ile karşınızdayız. Cuma gününe özel mesajları yayınlayacağımız konumuzda sevdiğiniz mesajlarımızı facebook ve twitter gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımlar bizleri çok mesut edecektir.

Çok fazla uzatmadan güzel cuma mesajlarımızla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Cuma mesajları 2018

Allah cc. Hazretleri,  kalplerimizi istikamet üzere sabit kılsın, bizleri sırat-i mustakiminden ayırmasın, Hayırlı ve uzun ömürler versin. Cumamızı da mübarek eylesin

Cumamız mübarek, dualarımız kabul, tövbelerimiz nasuh,  ALLAH’ın rahmeti, bereketi üzerinize ve üzerimize olsun. Hayırlı Cumalar diliyorum.

En güzel fırsatlardır bu mübarek günler, Unutanlara, unutulanlara, unutulduğunu sananlara bir tebessüm yollamak, Yürekten bir selam yollamak için, Gün Rahmet günüdür, Gün Selamlaşma günüdür, Gün hal hatır sorma günüdür,  Gün…. DUALARDA BULUŞMA GÜNÜMÜZDÜR. 

   ,¤”’¤.,,.¤”’¤,

 ¤ ¤   Cumanız   ¤ ¤ 

 ‘¤ ¤      mübarek   ¤  ¤’

   ‘¤,, olsun ,,¤’

        “¤ ,,¤”

Ey yücele yücesi Allah’ım, Sen bezim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Bizi Sen yarattın; Biz Senin kulunuz, gücümüz yettiğince Sana olan ahdimize ve vaatlerimize bağlı olmaya çalışıyoruz… İşlediğimiz kötülüklerin şerrinden Sana sığınıyoruz. Üzerimdeki nimetlerini itiraf ederiz; günahlarımızı da ikrar ederiz… Bizleri bağışla, zira günahları bağışlayan ancak sensin… Cumamız Mübarek olsun…..

Bizler biliyor ve inanıyoruz ki Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerlerini açar… Ya Rabbi bu mübarek Cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç… Hayırlı Cumalar Diliyorum…

İnsanoğlu; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikayetçisidir! ALLAH bizi şikayet edenlerden değil Şükredenlerden eylesin. Hayırlı Cumalar Dostlarım

Alışmış dilimiz, fitne tadına, islâm zulmedermiş, güyâ kadına. Yalan söylüyoruz, Kur’ân adına; Yüce kelâmına, açmışız harbi Ne kadar da sabırlısın.. Yâ Rabbî…Anlatmaya, dilde lisan yetmiyor, Utancından, durdu kalem gitmiyor, Ne yapsak da, bizde kusur bitmiyor; Olmuşuz.. bir kere isyâna tâbî; Kurtar bizi.. kurtar bizi.. Yâ Rabbi… AMİN.. AMİN. AMİN… Cumanız hayırlı ve kutlu olsun ..

“GÖZ” sevileni arar,”MESAJ” sevilene yazılır, “DUA” sevilene yapılır, “UYKU” sevilen için bölünür, “VAKİT ” sevilenle güzel geçer,  “CENNET” sevilenle güzel olur.

Ey “SEViLEN” insan günün hayırlı, duaların kabul,

cuma’n mübarek olsun..

Bu güzel günün hatırına selamlarımı sizlere gönderiyor, hatırlanmayı diliyorum. Hayılır cumalar diliyorum

Sizlere bir selam ile cuma gününüzün güzel geçmesini diliyorum…

Bu mübarek cumanın habercisi olarak Perşembe gecesinde  sizlere dualar gönderiyor, dualarınızı bekliyorum.

Sizlere hayırlı cumalar diliyorum.

İnsanın en büyük günü cuma günü sizlere güzellikler getirsin.

Cuma mesajları 2018 konumuzu beğendiyseniz Veda mesajları konumuza da bu linkten ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*